Un pic din cum a arătat ziua noastră de ieri. Pentru ca suntem mândri de echipa noastră! Mulțumim, Inocentiu Voinea pentru efortul depus pentru ceea c…

Distribuie postarea

Un pic din cum a arătat ziua noastră de ieri. Pentru ca suntem mândri de echipa noastră! 👉Mulțumim, Inocentiu Voinea pentru efortul depus pentru ceea ce în curând va deveni Grădina Muzicală din Sectorul 3. 👉Mulțumim TNL Sector 3, care s-a mobilizat, alături de alți tineri liberali din București, pentru a marca așa cum se cuvine Ziua Europei. #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,