Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Mariana Câmpeanu e…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Mariana Câmpeanu este președintele Organizației de Seniori a PNL Sector 3. Fost ministru al Muncii și fost parlamentar, are o bogată experiență politică. Membră în Partidul Naţional Liberal de aproape trei decenii, suntem onorați să o avem aproape.

Dacă vrei să faci echipă cu Campeanu Mariana, vino alături de ea și de ceilalți seniori din PNL Sector 3!

#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,