Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru foarte activ al echipei noastre. Raluca Ispir, vicepreș…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru foarte activ al echipei noastre. Raluca Ispir, vicepreședinte PNL Sector 3, este jurist și are o bogată experiență în administrația publică. A fost deputat în legislatura 2012-2016, membru al Comisiei pentru industrii și servicii, și cosemnatar al unor legi cu impact pozitiv major. Este implicată în mai multe proiecte importante pentru comunitatea iubitorilor de animale.

Dacă și tu crezi într-o Românie dezvoltată, vino alături de Raluca Ispir și de echipa PNL Sector 3!

#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,