Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru important al echipei noastre. Cristi Tudorache, vicepre…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru important al echipei noastre. Cristi Tudorache, vicepreședinte PNL Sector 3, este de profesie inginer. Are o bogată experiență în administrația locală. A fost viceprimar al Sectorului 3 în perioada 2012-2016 și consilier în cadrul Consiliului Local al Sectorului 3 între anii 2008 și 2020. În prezent, este consilier parlamentar.

Dacă și tu crezi într-o Românie modernă, vino alături de Cristian Tudorache și de echipa PNL Sector 3!

#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,