Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru activ al echipei noastre. Bianca Giurgescu, secretar ge…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru activ al echipei noastre. Bianca Giurgescu, secretar general adjunct CSL la nivel național, este student la medicină. Este membru al Departamentului Științific din cadrul Societății Studențești de Chirurgie din România și voluntar al Societății Studenților în Medicină din București.

Dacă și tu crezi într-o Românie a medicilor care rămân în țară, vino alături de Bianca Giurgescu și de echipa PNL Sector 3!

#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,