Continuă strângerea de semnături pentru petiția Salvați Parcul IOR. Voluntarii PNL Sector 3 sunt în fiecare zi în parcul comunității noastre. Vrei să …

Distribuie postarea

Continuă strângerea de semnături pentru petiția Salvați Parcul IOR. Voluntarii PNL Sector 3 sunt în fiecare zi în parcul comunității noastre. Vrei să te alături demersului nostru? Semnează petiția acum ⬇️ https://pnlsector3.ro/index.php/aleg-parcul-ior-intreg/Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Timiș: proiectul noului stadion din Timișoara a primit avizul comisiei tehnico-economice a Ministerului Dezvoltării

Alexandru Proteasa, vicepreședintele Consiliului Județean Timiș, a anunțat că proiectul noului stadion din Timișoara continuă, primind avizul favorabil al comisiei tehnico-economce a Ministerului Dezvoltării. Liberalul a precizat că va fi prezent la București la mijlocul lunii decembrie pentru a susține proiectul în cadrul ședinței interministeriale.