Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru important al echipei noastre. Andrei Dumitru este stude…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru important al echipei noastre. Andrei Dumitru este student la Facultatea de Finanțe, Asigurări, Bănci și Burse de Valori. Investește la Bursa de Valori București de la 16 ani. Lucrează în asigurări. Își propune să se dezvolte în domeniul investițiilor, finanțelor și băncilor. În timpul liber, pune umărul la dezvoltarea pieței de capital, prin alfabetizarea financiară a tinerilor.

Dacă și tu crezi într-o Românie a tinerilor implicați, vino alături de Andrei Dumitru și de echipa PNL Sector 3!
#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,