Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Lidia POPA este ec…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Lidia POPA este economist și are o experiență de peste 22 de ani în domeniul telecomunicațiilor. Este membră a Partidului Național Liberal din 2009, iar în prezent este președinta Organizației Femeilor Liberale Sector 3 și face parte din conducerea națională OFL.

Dacă și tu crezi într-o Românie a femeilor puternice, vino alături de Lidia Popa și de echipa PNL Sector 3!
#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Timiș: proiectul noului stadion din Timișoara a primit avizul comisiei tehnico-economice a Ministerului Dezvoltării

Alexandru Proteasa, vicepreședintele Consiliului Județean Timiș, a anunțat că proiectul noului stadion din Timișoara continuă, primind avizul favorabil al comisiei tehnico-economce a Ministerului Dezvoltării. Liberalul a precizat că va fi prezent la București la mijlocul lunii decembrie pentru a susține proiectul în cadrul ședinței interministeriale.