Parcul IOR este și va rămâne al cetățenilor. Împreună, luptăm pentru reîntregirea sa. #LuptamPentruParculIOR #PNLSector3 #comunitate

Distribuie postarea


Parcul IOR este și va rămâne al cetățenilor. Împreună, luptăm pentru reîntregirea sa. #LuptamPentruParculIOR #PNLSector3 #comunitate


Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari