Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Andreea Vasilescu…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Andreea Vasilescu , Secretar General Adjunct OFL, din cadrul PNL Sector 3, profesează ca medic rezident, anul 3, specialitatea stomatologie generală.

Dacă și tu crezi într-o Românie a femeilor puternice, vino alături de Andreea Vasilescu și de echipa PNL Sector 3!
#oamenidevaloare #PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,