Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astazi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre, având funcția de v…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astazi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre, având funcția de vicepreședinte a OFL PNL S3. Este de profesie economist și si-a clădit cariera, pas cu pas, intr-o companie importanta din domeniul energiei, începând cu anul 1991 până în prezent. Este o persoană loială și foarte corectă cu cei din jur, empatică cu membrii comunității.

Dacă și tu crezi intr-o Românie a românilor care rămân în tara, vino alături de OFL PNL S3 și de echipa PNL Sector 3!
#oamenidevaloare
#PNLSector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,