Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre, Buhuș Maia Andree…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.
Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre, Buhuș Maia Andreea!

„Sunt elevă în cadrul liceului de pedagogie și îmi doresc să devin profesor universitar. Sunt în momentul de față președintele CEL Sector 3. Am calități de lider și reușesc împreună cu echipa pe care o conduc să dau naștere unor proiecte minunate, care ajută comunitatea sectorului 3.”

Dacă și tu crezi într-o Românie a românilor care rămân în țară, vino alături de Maia și de echipa PNL Sector 3!

#oamenidevaloare #PNLSector3 #comunitatealiberalasector3 #celsector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Timiș: proiectul noului stadion din Timișoara a primit avizul comisiei tehnico-economice a Ministerului Dezvoltării

Alexandru Proteasa, vicepreședintele Consiliului Județean Timiș, a anunțat că proiectul noului stadion din Timișoara continuă, primind avizul favorabil al comisiei tehnico-economce a Ministerului Dezvoltării. Liberalul a precizat că va fi prezent la București la mijlocul lunii decembrie pentru a susține proiectul în cadrul ședinței interministeriale.