Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică. Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre. Carmen Matei est…

Distribuie postarea

Comunitățile puternice sunt formate din oameni care se implică.

Astăzi vă prezentăm un membru foarte important al echipei noastre.

Carmen Matei este președinte al Comisiei pentru munca, familie și protecție socială și secretar general al Organizației Seniorilor Liberali în PNL Sector 3, este economist. Cuvântul ce o definește este „organizarea” și crede cu tărie că doar organizând poți atinge ținte înalte!

Dacă și tu crezi într-o Românie a românilor care rămân în țară, vino alături de Carmen Matei și de echipa PNL Sector 3!

#oamenidevaloare #PNLSector3 #comunitatealiberalasector3Vezi postarea pe facebook

Inscrie-te in lista noastra de noutati

Vei primi noutati legate de activitatea organizatiei PNL Sector 3

Mai multe postari

CJ Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport

Consiliul Județean Iași a implementat în ultimii ani Programul Județean de Dezvoltare Economico-Socială în vederea susținerii primăriilor în implementarea unor proiecte ale căror obiective sunt modernizarea piețelor și terenurilor de sport. Conform reprezentnaților CJ Iași, în cele două ediții ale Programului Județean de Dezvoltare Economico-Socială,